3HO Polska
"To nie życie się liczy, liczy się
odwaga z jaką stawiasz mu czoła"

Yogi Bhajan
 
 
 

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o wydarzeniach zaprenumeruj newsletter...

Kundalini Joga według Yogi Bhajana. Polskie wydania

Uwaga. Kupując ksiązki u nas, z poszanowaniem własności Kundalini Research Institute, wspierasz wydanie nowych publikacji w języku poskim. KRI nie zgadza się na sprzedaż swoich książek bez praw autorskich, w formie ksero, bez przestrzegania wymagań stylistycznych i opłat licencyjnych. Wydanie jednej ksiązki, to wydatek do kilkudziesięciu tysięcy złotych (tłumaczenie, skład DTP i wydruk). Gromadzenie takich środków trwa, dlatego dziękujemy za cierpliwość. Powoli, acz skutecznie będziemy wydawac kolejne tytuły. Dlatego jeśli chcesz wesprzeć i przyśpieszyć wydanie konkretnej książki, możesz wpłacić dowolną darowniznę na konto lub przekazać 1% dla stowarzyszenia Jeśli chcesz dowiedzieć się jak jeszcze możesz pomóc, w formie tłumaczeń, korekty, składu DTP prosimy napisz: 3ho@3ho.pl


POLECAMY POLSKIE WYDANIA:

 

Manuale:

komplet 4 poniższych manuali (1, 2, 3, 4) - opłata 140 zł

komplet 3 poniższych manuali - opłata 110 złKundalini Joga według Yogi Bhajana


1. NIESKOŃCZONOŚĆ I Ja - Kundalini Joga według Yogi Bhajana - zestaw kriji i medytacji  - pierwszy raz po polsku.

Tytuł oryginalny Infinity and Me - Kundalini Yoga as taugh by Yogi Bhajan


"Kiedy wzywam moją Nieskończoność, mogę przejść przez wszystko. Wówczas nigdy nigdy nie będę zagrożony, To jest prawo życia. Oto jak właśnie wkroczymy w Erę Wodnika." Yogi Bhajan

Pod kierunkiem Yogi Bhajana, Harijot Kaur zebrała kolejną wspaniałą kolekcję zestawów Kundalini Jogi w serii, z krijami i medytacjami na każdej stronie.

81 stron
Licencja KRI


cena:
40 zł
30 zł cena egzemplarza dla członków Stowarzyszenia 3HO Polska


Zamówienia emailem 3ho@3ho.pl (nie wysyłamy manuali za pobraniem pocztowym). 

 

Instrukcja Obsługi Ludzkiego Ciała Kundalini Joga


2. Instrukcja Obsługi Ludzkiego Ciała - Kundalini Joga według Yogi Bhajana  - zestaw kriji i medytacji  - pierwszy raz po polsku.

Tytuł oryginalny OWNER'S Manual for Human Body - Kundalini Yoga as taught by Yogi Bajan   


Większość ludzi regularnie dba o swój samochód po to, by dobrze służył przez wiele lat. Zapominamy jednak o swoim organizmie, który potrzebuje takiej samej uwagi i „obsługi" abyśmy mieli dużo energii i dobre samopoczucie i mogli żyć długo i szczęśliwie. Kundalini Joga to starożytna wiedza utrzymania i wzmocnienia systemów ludzkiego ciała, tak by pracowały na „maksymalnych obrotach", w każdym okresie życia.Owner's Manual zawiera 47 kriyi dotyczących począwszy od „Rutynowej Konserwacji", przez "System Nerwowy i Mózg", aż po "Dbałość o Nasze Organy i Pobudzenie Gruczołów".

51 stron

Licencja KRI


cena:
40 zł
30 zł cena egzemplarza dla członków Stowarzyszenia 3HO Polska


Zamówienia emailem 3ho@3ho.pl (nie wysyłamy manuali za pobraniem pocztowym).
Samopoznanie


3. SAMO Poznanie - Kundalini Joga według Yogi Bhajana
Tytuł oryginalny SELF Knowledge Kundalini Yoga as taught by Yogi Bajan - zestaw kriji i medytacji  - pierwszy raz po polsku.

 

" Żyjemy w Erze Informacji. Informację łatwo jest zdobyć. Mądrość trudniej .... Ten podręcznik jest bramą do poznania siebie." (ze wstępu)


Kolejny z serii podręczników jogi i medytacji, przygotowany przez Harijot Kaur pod kierownictwem Yogi Bajana.

Zawiera kriye i medytacje na każdej stronie, w tym takie zestawy jak "Docieranie do Źródła Siły w Sobie", "Stawanie się Kryształowo Przejrzystym", "Pokonywanie Depresji", "Usuwanie Blokad w Ciele" i wiele innych. Narzędzia zawarte w nim pozwalają na doświadczenie całkowitego potencjału swojej Jaźni. Wszystkie medytacje zawarte w zestawach ćwiczeń przynoszą natychmiastowy pozytywny efekt. Praktykowanie tych technik regularnie w dłuższym okresie, prowadzi do rozwoju najwyższego potencjału i umożliwia życie w pełni i dobrym stanie.
50 stron

Licencja KRI


cena:
40 zł
30 zł cena egzemplarza dla członków Stowarzyszenia 3HO Polska


Zamówienia emailem 3ho@3ho.pl (nie wysyłamy manuali za pobraniem pocztowym).
Cover 

4. SAMO Doświadczanie - Kundalini Joga według Yogi Bhajana - zestaw kriji i medytacji - pierwszy raz po polsku

Tytył oryginalny SELF Experience Kundalini Yoga as taught by Yogi Bhajan.


Wspaniały zestaw kriji i medytacji Kundalini Jogi według nauki Yogi Bhajana, w którym znajdziesz takie zestawy, jak "Detoksyfikacja", "Świadome Odrodzenie", oczyszczające medytacje i wiele innych. Jeden z ostatnich zestawów jogi Harijot Kaur Khalsa. Podstawa dla każdego praktykującego Kundalini Jogę.
49 stron

Licencja KRI


cena
40 zł
30 zł cena egzemplarza dla członków Stowarzyszenia 3HO Polska

 

Zamówienia emailem 3ho@3ho.pl (nie wysyłamy manuali za pobraniem pocztowym). 


Kundalini Joga_Yogi Bhajan_ przepisy


Jedz dla Zdrowia i Uzdrowiena - to klasyka kuchni i przepisów jogicznych - pierwszy raz po polsku.

Tytuł oryginalny „Foods for Health & Healing" 


Zbiór sprawdzonych receptur i środków zaradczych: od zwiększonej witalności i kondycji, po jedzenie dla Twojego typu ciała, aż po potrzeby kobiet i dzieci.

Rozpocznij zmianę swojego życia, zmieniając dietę. Odżywianie zgodnie z recepturami Yogi Bhajana prowadzi Cię do zdrowego, szczęśliwego i świętego jutra. Zachowaj zdrowie dzięki wyśmienitym środkom zaradczym wykonanym z prostych i pysznych potraw.


Ta mała książka jest bogatą wiedzą na temat środków zaradczych i receptur opracowanych przez Yogi Bhajana. Zawiera przepisy i pokarmy dla zdrowia oraz leczenia poszczególnych dolegliwości.


Miękka okładka, 142 strony. Licencja KRI


cena: 30 zł

zniżka przy zakupie z inną książką:

25 zł


Zamówienia emailem: 3ho@3ho.pl (nie wysyłamy książek za pobraniem pocztowym).

 


 


Guru Dharam, Darryl O'Keeffe


Książka jest napisana w sposób umożliwiający czytelnikowi wyznaczanie i rozwijanie swojego indywidualnego programu Kundalini Jogi. Guru Dharam, Darryl O'Keeffe


Dwie zaprezentowane tu drogi pomogą zdecydować, które z ćwiczeń są najbardziej odpowiednie dla każdego z nas. Jedną z nich jest numerologia, drugą system czakr. Załączone karty informacyjne i kwestionariusze pozwolą ocenić aktualne potrzeb i wybrać odpowiedni zestaw ćwiczeń jogicznych.


Dodatkowe informacje:
144 strony;
format 170x230 mm;
oprawa miękka;
papier kreda


Cena
35 zł
29 zł cena przy zamówieniu z dowolną inną książką

 

Zamówienia emailem 3ho@3ho.pl (nie wysyłamy książek za pobraniem pocztowym). 

Joga Kundalini_Avalon


Joga Kundalini - Arthur Avalon

 

Oto starożytny tekst odnoszący się do wyzwolenia ścieżką tantryczną, skupioną wokół zjawiska Jogi Kundalini. Są w tej książce dawne komentarze i tło kulturowe z odniesieniami do różnych szkół jogi.
Dla kogo jest ta książka i jaką może mieć wartość dla ludzi żyjących współcześnie?
Znajdujemy tu bardzo dokładny opis czakr i analizę procesu budzenia Kundalini, a więc wszystko co jest związane z tajemniczą egzystencją ciała duchowego.
Wszyscy, obojętnie czy jesteśmy tego świadomi czy nie, to ciało posiadamy, gdyż jest to niezbędny łącznik pomiędzy różnymi wymiarami.
Jeżeli jesteś osobą, w której choć trochę jest obudzone życie duchowe - to jest to książka dla ciebie.

Oprawa twarda, szyta.


Cena 65 zł

 

Zamówienia emailem 3ho@3ho.pl (nie wysyłamy książek za pobraniem pocztowym).

 Zestaw narzędzi dla początkujących Kundalini Joga 3ho


Plik do pobrania:

Zestaw Narzędzi do Nauczania Początkujących, Shakti Parwha Kaur Khalsa 

Starożytna Nauka o Oddechu

 

Siwaswarodaja jest sanskryckim tekstem z dziedziny jogi przetłumaczonym na język polski. Jeśli chcesz poznać najbardziej oryginalne nauki Jogi - polecamy!


Wskazuje się tu na związek oddechu z funkcjonowaniem człowieka.

Dwa przepływy powietrza - raz bardziej swobodny przez prawe, kiedy indziej przez lewe nozdrze, mają związek z cyklem aktywności i spoczynku funkcji życiowych człowieka. Swara-joga, czyli joga biegu strumienia oddechu, jest opisem w jaki sposób interpretować oba rodzaje oddechu, a także jak nad nimi panować. Oprócz tego w książce opisane są inne jakości oddechu. Odpowiednia harmonia oddechu z działalnością człowieka, przenosi się na skuteczność w pracy, miłości i daje zdrowie i długie życie.


Tytuł oryginału sanskryckiego: Śiva-svarodaya
Autor: Anna Rucińska
Strony: 110
Okładka: twarda


Cena: 30

 

Zamówienia emailem 3ho@3ho.pl (nie wysyłamy książek za pobraniem pocztowym).

 


  • i prezent - przy zakupie dowolnego tytułu z naszej listy, jest możliwość zakupu w komplecie DVD "Poranna Joga", w wykonaniu Agnieszki Maciąg w cenie 20 zł - uwaga! zestaw wyczerpany


 Agnieszka Maciąg_Joga_3ho


Agnieszka Maciąg, zainspirowana wieloletnią praktyką Kundalini Jogi i pozytywnymi zmianami, które zaszły w jej życiu, dzieli się swoimi doświadczeniami.


DVD zawiera:

- poranne ćwiczenia rozciągające i rozgrzewające dla osób początkujących,

- zestaw 9 oddechów oczyszczających

- przepisy ajurwedyjskie.

Słowami Agnieszki:
"Kochani, wielu z Was pyta mnie o moje ulubione ćwiczenia na dobry dzień. Pisałam już na blogu o jodze - dlaczego tak ją pokochałam i jak bardzo dzięki tej praktyce zmieniło się moje życie. Dzięki niej moja witalność jest niesamowita! Codziennie budzę się z radością i z zapałem wyskakuję z łóżka, by zacząć nowy, piękny dzień. Cudowna transformacja dokonała się we mnie i w moim życiu. Teraz pragnę nieść to dalej - pragnę podzielić się tym, co tak bardzo mi pomogło i co rozświetla moje życie z Wami :)

Ten zestaw ćwiczeń nagrałam specjalnie dla Was! Jeśli jesteście zestresowane, zabiegane i stale brakuje Wam czasu w pogoni życia pomoże Wam on odnaleźć to, czego ja też kiedyś szukałam; wewnętrzny spokój, radość życia, lepszą koncentrację, optymizm, motywację, poczucie wewnętrznej siły i stabilności oraz dobre połączenie ze sobą. Przy okazji Wasze ciała staną się zdrowsze, mocniejsze, bardziej elastyczne, a hormony zbalansują się. Przestaniecie również narzekać na wieczne problemy z kręgosłupem. Ćwiczenia te dostosowałam do osób początkujących oraz zaopatrzyłam w komentarz dla osób, które mają problemy z kręgosłupem.
Rozkwitaj i wzmacniaj się, by żyć lepiej niż kiedykolwiek wcześniej! "


Tutaj możecie zakupić DVD:

http://bit.ly/1LhjHam

 Zamówienia emailem: 3ho@3ho.pl  (nie wysyłamy przesyłek za pobraniem pocztowym).

 Przetłumaczone są już także:


"Sadhana Guidelines"
"The Teachings of Yogi Bhajan"


Równolegle racujemy nad wydaniem:
"I am a Woman"
"Consious Buissnes"
"The Mind"
i kilka innych pozycji.

 


Jeśli chcesz WSPOMÓC i PRZYSPIESZYĆ ICH WYDANIE PRZEKAŻ dowolną DAROWIZNĘ  na konto stowarzyszenia, z dopiskiem "darowizna na .." (i podaj tytuł).


Możesz też wspomóc prace wydawnicze przekazując nam 1% swojego podatku. 

Jak? KLIKNIJ


Na wszystkie pytania dotyczące wydawanych książek odpowiemy: 3ho@3ho.pl


 

.
Sadhana_Kundalini Joga Siwaswarodaja Kundalini esencja jogi Nieskonczoność i Ja
 

 
 
 
 
Stowarzyszenie  /   Joga  /   Styl życia  /   Wydarzenia  /   Publikacje  /   Nauczyciele  /   Linki  /  

2009© 3HO Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

wykonanie inti.pl
>