3HO Polska
"Z mojego osobistego doświadczenia wiem, że jedynym grzechem jaki popełniamy to umniejszanie własnej wartości. Kiedy to robimy to tak jakbyśmy kpili z Boga i jego daru"

Yogi Bhajan
facebook 3HO Polska
 
 

SUPERHEALTH - Jogiczna nauka przełamywania nawyków i uzależnień - MUKTA KAUR KHALSA, 8-9 wrzesień 2012, Warszawa

8-9.09.2012

SUPERHEALTH® "Jogiczna nauka przełamywania nawyków i uzależnień" oryginalnie nauczana przez Yogi Bhajana


Program SuperHealth® zajmuje się nawykami, skłonnościami, kompulsywnymi zachowaniami, niezdolnością do pracy wynikającą ze stresu, depresją oraz brakiem równowagi emocjolnalnej. To obejmuje alkohol, narkotyki, palenie papierosów, zaburzenia w jedzeniu, współuzależnienia, pracoholizm, uzależnienie od komputera, kariery czy awansu, odrzucenie i lęk.

Ten program został rozwinięty na potrzeby specjalistycznego szpitala w USA, gdzie z sukcesem był prowadzony przez 18 lat. Metoda ta łączy mądrość nauk jogicznych z precyzją i innowacjami Zachodu.

Szkolenie ma charakter dydaktyczno - doświadczeniowy, obejmuje specjalne zestawy Kundalini Jogi, ćwiczenia oddechowe, medytacje, odżywczo-tearapeutyczne przepisy i receptury resocjalizacyjne i detoksyfikacyjne.

Specjalny terapeutyczny sok będzie będzie serwowany każdego dnia, tak by doświadczyć jego uzdrawiających własciwości i potencjalnych efektów.

 

Niniejsze szkolenie jest otwarte dla wszystkich - nauczycieli i studentów jogi, reprezentantów opieki zdrowotnej (psychologów, pracowników społecznych, pielęgniarek, lekarzy i doradców) oraz dla każdego, kto jest zainteresowany własnym uzdrowieniem oraz dla poszukujących odnawiającej zmiany stylu życia.

Program SuperHealth® jest zaaprobowany przez National Certified Commission jako szkolenie edukacyjne skierowane do profesjonalistów I doradców w zakresie uzależnień.

Kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu wydanego przez Organizację Superhelth.

 

Osoba prowadząca:
Mukta Kaur Khalsa - Dyrektorka programu SuperHealth®, osobiście przeszkolona przez Yogi Bhajana. Przez 18 lat była dyrektorem specjalistycznego szpitala w Tucson, Arizona. Który otrzymał najwyższe rekomendacje.  Autorka książki "Meditations for Addictive Behavior " -  "Medytacje dla uzależniajacych zachowań".

Program Superhelth znalazł się w pierwszej 10tce w rankingu wszystkich programów w USA przeprowadzonego przez Komisję Akredytacji Organizacji Służby Zdrowia (Joint Commission on Accreditation of Healthcare Organizations). 

 

Kiedy: 8 i 9 wrzesień 2012

Sobota godz. 9.00-17.00
Niedziela godz. 9.00 - 16.00


Miejsce: Warszawa, ul. Towarowa 22, sala Słoneczko.


Opłata za 2 dni - 960 PLN

dla członków 3HO Polska 10 % znizki - 870 PLN


Wpłata zaliczki 200 PLN do 25.08.2012 rezerwuje miejce na warsztacie.


Rachunek bankowy:
Stowarzyszenie 3HO Polska
Volkswagen Bank Polska S.A.
23 2130 0004 2001 0504 0373 0001


dodatkowo płatne:
książka "Meditations for Addictive Behavior. " (Medytacje dla uzależniajacych zachowań) - 95 pln.
lunch - we własnym zakresie, w czasie godzinnej przerwy w oba dni.

 

Sesja indywidualna:

420 Pln bez tlumacza
460 Pln z tłumaczem


Organizator, zapisy: 3HO Polska, e-mail: 3ho@3ho.pl 


 
 
 
 
Stowarzyszenie  /   Joga  /   Styl życia  /   Wydarzenia  /   Publikacje  /   Nauczyciele  /   Linki  /  

2009© 3HO Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

wykonanie inti.pl
>